Haberler

Okulumuzda Fotoğraf Çekimleri!

Okulumuzda fotoğraf çekimleri yapıldı.Çekimler sırasında hem öğrencilerimiz çok eğlendi hem de oluşturulan albümler öğrencilerimiz için tatlı birer anı oldu.

Devamı

Okuma Bayramı ve Bahar Şenliğimiz

Okulumuzda 1.sınıf öğrencilerimiz için Okuma Bayramı ve diger tüm Öğrencilerimiz için bahar şenlikleri düzenledik.Çeşitli oyunlar,gösteriler,koro ve yarışmalardan oluşan şenliğimize yoğun ilgi vardı.Hem öğrencilerimiz hem velilerimiz doyasıya eğlendiler.Özellikle öğrencilerimiz için yılın yorgunluğunu atma adına çok güzel bir etkinlik oldu.

Devamı

Renklendirme Çalışmalarımız

Okulumuzda çevre düzenlemesi çalışmalarımız kapsamında bahçemizin zemini temizlendi ve Okul idarecilerimiz Basketbol potalarımızı Ay Yıldızlı bayrağımızın renklerine boyadılar.

Devamı

8.Sınıflara Veda Pikniğimiz!

Öğretmenlerimizle birlikte 8.sınıf öğrencilerimize veda pikniği düzenledik.Hem öğrencilerimiz hemde öğretmenlerimiz için güzel bir hafta sonu etkinliği oldu.

Devamı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Büyük bir çoşku ve neşeyle kutlandı.

Devamı

Anneler Günü!

Öğrencilerimizin hazırladığı etkinliklerle en değerli varlıklarımız olan annelerimizin anneler gününü kutladık.

Devamı

Çanakkale Gezisi

Kaymakamımızla Beraber Uludereli Öğrencilerimizi Çanakkale Gezisine Uğurladık…Uludere Kaymakamlığı ve Uludere Belediyesinin işbirliğinde “Uludere Gençliği Çanakkale Şehitliğinde” projesiyle ilçe genelinde başarılı 60 öğrencimizi Çanakkale’ye yolcu ettik.Geziye okulumuz adına 8/A sınıfından Pınar BEĞENİR katıldı.

Devamı

TEOG Başarımız!

2016-2017 Eğitim Öğretim yılının 2.döneminde öğrencilerimiz TEOG sınavında güzel başarılara imza attılar.120 sorudan oluşan sınavda öğrencilerimizden Özlem BABAT 116,Pınar BEĞENİR 108,Mehmet İRTEGÜN 100  ve Hanım BİLEN 92 net ile bizleri mutlu ettiler.Öğrencilerime bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.

Devamı

Hediyelerimiz Geldi!

İlçe Kaymakamlığımız ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından gönderilen hediyeri öğrecilere dağıttık.Öğrencilerimizin yüzündeki mutluluk görülmeye değerdi.

Devamı

Güvenlik Kamerası

Okulumuz yeni takılan güvenlik kameralarımız sayesinde artık daha güvenli

Devamı

Değerler Eğitimi

Okulumuzun öncelikli amacı insani değerlere sahip bireyler yetiştirmektir.Bu nedenle sık sık Değerler Eğitimi üzerine okulumuzda çeşitli çalışmalar yürütülmektedir.

Devamı